Top
Przekaż 1% podatku
Przekaż 1% podatku

Darowizny na rzecz Stowarzyszenia

Bank PEKAO S.A o/Kraków

28 1240 1431 1111 0000 1045 1072

Aktualności

Kolejny nabór uczestników do projektu „Pomoc szyta na miarę!”
Kreska strona
03.06.2020
Informujemy, że kolejny nabór do projektu “Pomoc szyta na miarę” będzie miał miejsce w dniach: od 8 do 26 czerwca 2020 r.

W związku z sytuacją epidemiczną prosimy NIE PRZYCHODZIĆ do nas bez zapowiedzi. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko od osób, które umówią się na spotkanie.

Chętnych do udziału w projekcie prosimy o kontakt telefoniczny z biurem projektu pod nr telefonów:
12 341 46 43, 797 700 202.

Biorąc pod uwagę „kolejność zgłoszeń do projektu” termin podjęcia kontaktu telefonicznego będzie uznany jako moment zgłoszenia, niezależnie od ustalonego terminu przyjścia do nas i wypełnienia formularza zgłoszenia. Prosimy jednak pamiętać, że aby zgłoszenie było kompletne kandydat musi mieć ze sobą oryginał aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności, który udostępni do wglądu i wykonania kserokopii. Nie ma możliwości zgłoszenia się do projektu osoby, która nie posiada orzeczenia o niepełnosprawności.

Zgodnie z Regulaminem osoby posiadające niepełnosprawność psychiczną lub intelektualną  otrzymują w naborze najwyższą liczbę punktów. Jeśli osoba nie posiada takiej przyczyny niepełnosprawności na orzeczeniu może przedstawić zaświadczenie lekarskie lub opinię psychologiczną wskazującą na powyższe problemy.

Szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji i udziału w projekcie są dostępne na stronie www.pomocszytanamiare.ognisko.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym Regulaminem na stronie projektu.

Informujemy,  że w związku z sytuacją epidemiczną podjęliśmy dodatkowe środki aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się zakażeń SARS-CoV-2:
 1. Prosimy aby osoby, które mają kontakt z kimś na kwarantannie lub zakażonym nie przychodziły na spotkanie i zostały w domu.
 2. Prosimy aby osoby, które czują się: osłabione, mają katar, kaszel, ból gardła, gorączkę lub inne objawy infekcji – nie przychodziły na spotkanie, zostały w domu i skontaktowały się telefonicznie ze swoim lekarzem w celu uzyskania teleporady.
 3. Prosimy aby do naszego biura przychodzili tylko sami zainteresowani, osoby towarzyszące mogą przyjść tylko gdy to konieczne.
 4. Zaraz po wejściu prosimy o mycie rąk przez 30 sekund.
 5. Ograniczamy czekanie na kanapie. Prosimy o przychodzenie pięć minut przed wyznaczonym czasem. Osoby, które przyjdą wcześniej prosimy o wyjście na spacer.
 6. Dbamy o zachowanie dystansu społecznego to znaczy, że jeśli to możliwe pozostajemy w odległości 1,5 metra – jest to nieco dalej niż „na wyciągnięcie ręki”.
 7. Pracownicy w czasie wykonywania pracy zasłaniają nos i usta. Prosimy o to samo.
 8. Prosimy nie spożywać u nas posiłków.
 9. Napoczęte napoje i jedzenie będzie usuwane.
 10. Prosimy nie zostawiać na kanapie żadnych rzeczy osobistych.
 11. Prosimy o powstrzymanie się od dotykania nosa, ust, oczu i korzystanie z dostępnych płynów dezynfekcyjnych przed dotykaniem wyposażenia pomieszczeń, dokumentów, długopisów itp.
Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!
Pozostale aktualnosci
Praca na stanowisku Trener pracy   Praca na stanowisku Psycholog   Doradca zawodowy poszukiwany do współpracy
01.09.2020
wiecej
 
01.09.2020
wiecej
 
03.07.2020
wiecej
pik
Kwartalnik „Światło i cienie” Pobierz program do rozliczania PITa

ChSON "Ognisko" | ul. Lubelska 21 | 30-003 Kraków
tel. +48 12 423 12 31 | faks: +48 12 422 96 38 | e-mail: biuro@ognisko.org.pl

Projekt i realizacja: Otwarte

e-mail Projekt i realizacja Otwarte